Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary- Malewskiej w Bartach

 

Nawigacja

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Bartach

Wiadomości

 • Drodzy rodzice, zapraszam do wzięcia udziału i pomocy w zdobyciu nagrody w konkursie Bezpiecznie tu i tam z fundacji Orange. Pamiętajcie, że należy się zalogować i punkty za przejście kursu i zdobyte certyfikaty przekazać na Szkołę Podstawową w Bartach. Szkołę wybieramy podczas rejestracji profilu. 
  https://fundacja.orange.pl/kurs/
  Aby obejrzeć krótki filmik jak poruszać się po kursie, należy kliknąć na link przewodnik. W razie problemów można zgłosić się do pana Jana Wiosny, służy on pomocą.

 • 22.03.2017

  ,,Zdrowo jem, więcej wiem”

  realizuje zadania z projektu ,,Zdrowo jem, więcej wiem”.  utworzyły zespół ,,Barciańskie witaminki”, który  Klasa II z wychowawczynią p. Marią Pawlicką i klasa III z wychowawczynią p. Elżbietą Dębińską

 • 21.03.2017

  Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy wesoło i kolorowo.

  Każda klasa wykonała tradycyjną Marzannę, z którą powędrowaliśmy przez naszą wieś. Spacer zakończyliśmy przy ognisku z pysznymi kiełbaskami.

 • 09.03.2017

  W powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom", które odbyły się 9.03.2017r. w Iławie uczestniczyli Bartek Kroczak i Maks Szymański pod opieką p. Marii Pawlickiej.
  Po części pisemnej do eliminacji ustnych (uzyskując najwyższy wynik) przeszedł Bartek Kroczak. Wykazał się dużą wiedzą i zajął I miejsce w grupie szkół podstawowych. Gratulacje! 
  W nagrodę otrzymał dyplom oraz słuchawki. Bartek będzie reprezentował powiat iławski na eliminacjach wojewódzkich.

 • 08.03.2017

  Dnia 8 marca odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Tego dnia wszystkie kobiety mogły poczuć się wyjątkowo. Były kwiaty, a uczniowie kl. VI - Maks Szymański, Fabian Sadowski, Mateusz Burliński, Bartosz Kroczak, Łukasz Krajnik i Michał Kacprzyk pod okiem Janusza Kroczaka przygotowali przedstawienie na ten wspaniały dzień. Po reakcji publiczności można uznać przedstawienie za udane, jednak wszystko co dobre szybko się kończy... i czekamy na kolejny DAY KOBIET za rok.

 • 01.03.2017

  1.03.2017r. w Zalewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom". Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy VI. Uzyskali bardzo dobre wyniki i zajęli;

  I miejsce Bartek Kroczak,

  II miejsce Maksymilian Szymański,

  III miejsce Zuzanna Mędrzycka.

 • Wyjazd na basen w Morągu. 

 • Zaczęliśmy ferie tanecznym krokiem. Podczas balu choinkowego oprócz pląsów przy ulubionych przebojach były konkursy, słodki poczęstunek oraz wyczekiwany gość w postaci św. Mikołaja. Bawiliśmy się świetnie.
  W wesołym nastroju udaliśmy się do domów. I mamy dwa tygodnie laby!!!
  Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 • We wtorek, 17 stycznia dowiedzieliśmy się jak bezpieczne zachowywać się podczas zimowych zabaw. Opowiedzieli o tym panowie z posterunku policji w Zalewie, panowie Marcin Pakieła oraz Mariusz Skonieczny. Starsi uczniowie dowiedzieli się również o konsekwencjach nieprzemyślanych żartów i zachowań. Dzieci chętnie zadawały pytania i rozmawiały z policjantami.

 • W poniedziałek 16 stycznia gościliśmy w szkole nasze babcie i dziadków. Piosenkami i wierszami okazaliśmy Im nasza miłość z okazji ich święta. Po prezentacji klas 0- III był czas na tańce, zabawy oraz pyszne ciasto i kawę. A wszystko to za sprawą pań: Brygidy Piechotki, Elżbiety Dębińskiej, Marii Pawlickiej i Elżbiety Jurkiewicz.

Nawigacja

  Poniedziałek 27.03.2017

  Kontakt

  Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary- Malewskiej w Bartach
  E-mail szkoły: szkola.barty@vp.pl
  Informacja e-mail: jzima@op.pl
  E-mail administratora strony: jzima@op.pl
  Telefon: 89-7584054
  Adres szkoły: Szkoła Podstawowa w Bartach, ul. Barty 25

  Mapa

  liczba odwiedzin: 169150