liczba odwiedzin: 202600

Zakończenie Roku Szkolnego

W dniu 26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015.
Z tej okazji nagrodziliśmy i wyróżniliśmy wielu uczniów oraz rodziców. Pożegnali nas także szóstoklasiści prezentując wzruszającą część artystyczną.
Srebrne tarcze (za conajmniej 2 świadectwa w trzyletnim toku nauki) otrzymali Jakub Jaros i Zuzanna Waszajło.
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
kl. VI- Zuzanna Waszajło i Jakub Jaros
kl. V- Justyna Skorupska, Krystian Wojtas i Agata Waszajło.
kl. IV- Zuzanna Mędrzycka i Fabian Waszajło.

Udanego wypoczynku!!!!

Fotki>>>