• Zajęcia

• Na Lekcjach korzystamy ze sprzętu zakupionego dzięki programowi #laboratoriaprzyszlosci. Z kl. II drukujemy model 3D stworzony w programie graficznym na lekcji.

• KRĘGLE?- CZEMU NIE?!

• Zawsze warto próbować nowych rzeczy i stawiać sobie wyzwania, dlatego 21 października klasa VII wybrała się do Bogaczewa, aby sprawdzić swoje umiejętności w…kręgielni. Wszyscy starali się, jak potrafili najlepiej i świetnie poradzili sobie na torze. Była rywalizacja, ale też mnóstwo śmiechu i radości. Wyjazd zakończyliśmy smaczną pizzą i spacerem po pięknej okolicy.

• DEN

• 14. października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przy tej okazji pani Elżbieta Dębińska w dowód uznania za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej odebrała Nagrodę Burmistrza Gminy Zalewo. Następnie Pani Dyrektor Dorota Skorupka- Skorupska wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji szkoły.

Ten dzień był szczególnie ważny dla naszych pierwszoklasistów, którzy podczas ślubowania oficjalnie zostali uczniami Szkoły Podstawowej im. Marii Zientary-Malewskiej w Bartach. Gratulujemy!!!

Uroczystość zakończyła się częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy V i VII wraz z wychowawcami. Artyści zaprezentowali swoje talenty wokalne i taneczne, dostarczając nam wiele uśmiechu, radości i wzruszeń.

• Dni dodatkowo wolne.

• Dodatkowe dni wolne w roku szkolnym 2022/2023

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego z dnia 11 sierpnia 20017r. (Dz. U. z 2017r. poz. 1603)

Dyrektor Szkoły Podstawowej j im. Marii Zientary- Malewskiej w Bartach, po uzgodnieniu z Radą Pedagogiczną , Samorządem Uczniowskim oraz Radą Rodziców ustala następujące dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2022/2023:

1) 14.10 2022r

2) 31.10.2022r.

3) 02.05.2023r.

4) 23.05- 25.05.2023 (egzamin ósmoklasisty)

5) 09.06.2023r.

• Obiady

• Stawka za obiady w miesiącu październiku 2022r. wynosi 114 zł.

Bardzo prosimy o wpłaty kwoty na konto do 15 każdego miesiąca.

nr. konta: 93 1020 3583 0000 3302 0107 8286.

W razie nieobecności dziecka w szkole, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do sekretariatu pod numerem tel. 897584054, dni nieuczęszczania dziecka do szkoły u celu odpisania stawek dziennych. Prosimy również o kontakt w celu przeliczenia stawek za dni nieobecności.

• Świętowanie w przedszkolu.

• W ostatnim czasie nasi przedszkolacy mieli kilka okazji do świętowania.

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci bawiły się wspólnie przy dźwiękach znanych piosenek i uczestniczyły w konkursach. Każdy przedszkolak otrzymał skromy upominek.

30 września swoje święto mieli wszyscy chłopcy. Z tej okazji koleżanki z grupy przygotowały dla nich małe upominki oraz własnoręcznie wykonane laurki. Dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem.